Знищити щоб відродити. Як виглядає легендарний зал київської оперети під час масштабної реконструкції (ФОТО, ВІДЕО)

Оновлення головної сцени та глядацької зали – у київській оперети триває масштабна реконструкція


2217 30.04.2020 в 23:43


Реконструкція в київській опереті

Київський національний академічний театр оперети під час карантину проводить реконструкцію головної зали. Планується замінити аварійні конструкції лож та балконів, зробити нову систему вентиляції, нове освітлення для фронтального світла сцени, виконати протипожежні роботи, встелити нову підлогу. Крім того, оздоблять залу ліпниною та розписом, а також забезпечать безбар’єрний доступ. Про це розповів директор та художній керівник Київського національного академічного театру оперети Богдан Струтинський.

«Усі будівлі театру, всі фойє – і нижні, і верхні поверхи майже завершені. У нас залишилася тільки зала глядача та головна сцена. Ця зала давно не ремонтувалася, а окремі її елементи вже були аварійними», – розповів Богдан Струтинський.

За його словами, у головній арці зали була тріщина; арки основних балконів, ложі бенуар та ярусу також мали незадовільний стан.

«Щоб зробити необхідні протиаварійні роботи потрібно мінімум півроку. Тому карантин, поки ми не граємо вистави, дозволив виграти час», – сказав керівник театру.

 

Вы должны войти, чтобы оставить комментарий Войти

Место свободно