«Велика реставрація»: регіони самі мають обрати об’єкти культури для участі у програмі

Регіони мають обрати об’єкти культури та туризму, які наступного року будуть включені до програми «Великого будівництва»


740 23.09.2020 в 07:55


Регіони мають обрати об’єкти 
до програми «Велика реставрація» 

Регіони мають визначити пріоритетні об’єкти культури та туризму, які включать до програми «Великого будівництва» наступного року.

Про це Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив під час наради з питань розвитку Сумської області у рамках робочої поїздки.

«У наступному році ми плануємо до проєкту «Велике будівництво» долучати об’єкти культури й туризму. Регіони мають підготувати пропозиції, які могли б фінансуватися в рамках програми в наступному році. Визначити пріоритети та куди краще інвестувати, щоб це приносило результат», — зазначив Прем’єр-міністр.

Крім того, глава уряду зазначив, що Сумська область має потужні можливості для розвитку туризму, тому необхідно приділяти особливу увагу підтримці так званих «туристичних магнітів». Серед них, зокрема, комплекс «Садиба Харитоненка». Зі станом культурно-історичної пам’ятки очільник уряду під час робочої поїздки ознайомився особисто. Шмигаль також зауважив, що уряд шукатиме додаткові можливості для підтримки таких об’єктів, адже від цього насамперед виграють місцеві громади.

 

Вы должны войти, чтобы оставить комментарий Войти

Место свободно