Вдячність будівничим – з кожної оселі, офісу та заводу! (ПРИВІТАННЯ + АНАЛІТИКА)

Аналітика стану галузі і привітання Івана Салія, президента Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів до Дня Будівельника


1298 07.08.2020 в 09:07


Будівлі вами створені, амбітні та інноваційні проекти – то сьогоднішня праця для майбутніх поколінь. Адже терміни експлуатації будівель – то кілька поколінь і навіть століть, як Софія Київська, палац «Україна», центральний стадіон, мости та розв’язки багаторівневі, метро та тунелі…

Тепер завдання – будувати швидко і в основному і надовго, і навіть навічно!

Та надважливе сьогодні – житлове будівництво: це і добробут, і комфорт, і довголіття, і економічне та соціальне зростання.

Будинок, котедж і квартира для українця сьогодні – головна цінність.

Будуємо мало, не в кожному регіоні, але будуємо і в карантин, і в політично-економічну кризу, з яких першими виходять будівельники – бо відкладений попит тут рушійна сила.

Інвесторам залишаються «незаштукатуреними» рани від влади, ДАБІ та легковажних забудовників: приблизно 13,0 тис. інвесторів «Укрбуду» несуть втрати, будівництво банка «Аркада», менш голосно обговорюють, але інвесторів стурбованих там ще більше, а ще афери Войцехівського – 17,0 тис. інвесторів.

Падіння обсягів в 5,5% як для нинішньої ситуації не критичне, здатні надолужити. Звертає увагу зменшення частки нового будівництва вдвоє (де 41,6% замість 84,4%) і різке збільшення вдвоє капітальних та поточних ремонтів 30,6% (було 15,6%), та ще з’явилась звітність щодо технічного переоснащення – 27,8%.

 

Вы должны войти, чтобы оставить комментарий Войти

Место свободно