Стан справ у будівельній галузі обговорили на засіданні Президії Будівельної палати України

В ході засідання Президії Будівельної палати України обговорили поточний стан справ у галузі, а також визначили основні пріоритети у роботі постійно діючих комітетів Будівельної палати


989 10.09.2020 в 08:22


Підсумки засідання Президії БПУ

У Києві відбулося чергове засідання Президії  Будівельної палати України.

Його учасники обговорили поточний стан справ у галузі, а також визначили основні пріоритети у роботі постійно діючих комітетів Будівельної палати.

У своєму виступі Президент БПУ, Герой України П.С.Шилюк зазначив,  що будівельники країни надолужують відставання в обсягах виконання робіт, що було спричинено карантинними обмеженнями. 

 

Якщо у квітні-травні 2020 року мали виконання обсягів 91-93%, то за 7 місяців уже 95,4%. Це у порівнянні з досить успішним 2019 роком.

Будівельна галузь показує результати багато в чому кращі, ніж промисловість в цілому – там 92,3%.

Важливою складовою роботи будівельників залишається спорудження житла. Проте на сьогодні намітилося певне відставання від темпів минулого року.

За словами П.С.Шилюка, відновленню стабільності у темпах будівництва житла сприятиме завершення реформування  дозвільної системи, повноцінне фінансування державних та регіональних програм доступного житла, житла для громадян, які потребують соціальної підтримки, передовсім, вимушених переселенців.

Керівник Будівельної палати також загострив увагу на питаннях роботи комітетів БПУ. Він зазначив, що останнім часом відбулося оновлення їх структури та керівного складу. Головами комітетів призначені достойні люди, досвідчені професіонали, які спроможні організувати роботу комітетів як основної аналітичної ланки організації, сказав П.С.Шилюк.

Будівельна палата як найбільше професійне об’єднання в галузі покликана брати безпосередню участь у підготовці  нормативно-правових актів у галузі, напрацьовувати свої пропозиції і добиватися їх розгляду у високих державних інстанціях.

І саме в комітетах Будівельної палати повинен починатися цей рух. Хто ж краще за нас –практиків будівництва – знає  насущні проблеми в галузі, всі підводні камені, які заважають нам досягати кращих результатів, підкреслив П.С.Шилюк.

В обговоренні питань порядку денного взяли участь: перший віце-президент  С.Т.Сташевський, віце-президенти А.В.Беркута, М.А.Величко, А.А.Дронь, П.М.Куліков, І.М.Салій, голови комітетів А.М.Кармінський, Г.Г.Фаренюк.

Президія Будівельної палати також ухвалила рішення про прийом у члени Палати ТОВ «Агентська компанія «Діелін».

Під час засідання Герой України П.С.Шилюк за дорученням вручив групі будівельників нагороди, яких вони удостоєні за високі показники у виробничій діяльності.

Зокрема, Грамоти Верховної Ради України отримали:

  • П.С.Бубнович – бригадир слюсарів ПрАТ «Київспецмонтаж»;
  • В.С.Захаров -директор ТОВ «Інтертрейдінвест»,м. Вінниця;
  • П.П.Шилюк – голова правління корпорації «ДБК-Житлобуд».

 

Вы должны войти, чтобы оставить комментарий Войти

Место свободно