Соцдопомогу значно скоротять, а декому взагалі не заплатять, бо тепер субсидії і пільги рахують як дохід

Кабмін посилює правила отримання субсидій


7153 06.08.2020 в 23:56


Соцвиплати значно скоротять

Так, відомо, що прийнято постанову №632, в якій розкриваються деталі теми виплати державної соціальної допомоги. Тепер субсидії і пільги будуть враховуватися як дохід.

Суть нового документа в тому, щоб штучно збільшити середній дохід сім’ї. У результаті сім’я, яка потребує соцдопомоги, буде отримувати її меншого розміру, або ж не буде взагалі. Таким чином, уряд планує заощадити на виплатах.

Соцпомощь значительно сократят и получат ее не все. Новые правила выплат от государства

Замначальника управління соцзахисту департаменту гуманітарної політики міськради Леся Дронь пояснила, як буде проводитися розрахунок середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

Отже, потрібно порахувати загальну суму сукупного доходу за визначений законодавством період і поділити її на шість.

А для визначення середньомісячного сукупного доходу на одного члена сім’ї слід середньомісячний сукупний дохід сім’ї поділити на кількість її членів.

Щоб визначити потрібну суму, тепер варто враховувати: зарплату після відрахування податків, грошове забезпечення військовослужбовців, пенсії і виплати для суддів у відставці, стипендію, соцвиплати (+ субсидію), пільги на оплату ЖКГ, покупку твердого палива і скрапленого газу, допомогу з безробіття, перекази з-за кордону, доходи від продажу молочних продуктів і сировини, продукції тваринництва (30% нарахованих сум).

А враховуватися не будуть: соцвиплати при народженні дитини, разові виплати при усиновленні, виплати матерям-героїням, соцдопомогу дітям-сиротам, виплати «муніципальним няням», аліменти, доходи від розміщення депозитів, допомога на поховання.

Цена на газ для населения продолжит расти. Он значительно подорожает — экс министра ЖКХ о нововведении по газу 

Читайте также: ранее мы писали, что в Киеве открыли технологичные стеклянные смарт-офисы на 1 человека, наполненные бесконтактными технологиями для безопасной работы в условиях карантина 

Источник:
jkg-portal
 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой:

Место свободно