Шатдаунів в Україні не буде? Яка ймовірність віялових відключень електроенергії в Україні

Голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, депутат Андрій Герус зробив заяву відносно вірогідності віялових відключень електроенергії


1727 01.06.2020 в 09:09


Ймовірність шатдауну

Ймовірність віялових відключень електроенергії в Україні близька до нуля.

Про це голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, депутат Андрій Герус заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

«З точки зору фізичного та технічного забезпечення системи електроенергії, ми зараз надзвичайно далекі від будь-яких віялових відключень і ймовірність їх близька до нуля», — сказав він.

Герус зазначив, що в Україні з надлишком вистачає вугілля та ядерного палива на складах атомних електростанцій, щоб на 1,5-2 роки роботи уникнути віялових відключень.

В Україні зелена енергія в 8 разів дорожча, ніж в США

Нагадаємо, Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища вважає доцільним в умовах профіциту обмежувати виробництво електроенергії на АЕС, щоб не сплачувати штраф виробникам електроенергії з відновлюваних джерел. Про це на початку травня 2020 року заявила в. о. міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Ольга Буславець.

Читайте також Дешеву атомну генерацію вперше перевищила потужність працюючих вугільних ТЕС 

Источник:
ukrinform
 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой:

Место свободно