Ринок житлової нерухомості: як змінився попит, портрет споживача і що буде з цінами

Українці поступово починають задумуватися над купівлею нерухомості, але експерти пропонують почекати з таким рішенням до наступного літа


3920 21.09.2020 в 06:23


Як змінився попит
на ринку житла

Тривалий та непередбачуваний карантин, як в світі, так і в Україні, призвів до кризового періоду. Все це вплинуло й на ринок нерухомості, якому на літо довелося впасти в анабіоз. Зараз будівництво починає відновлюватися, а люди все частіше задумуються про те, щоб придбати квартиру чи будинок. Як змінився попит на квартири в Україні та хто їх купує зараз?

Чому українці поки не купують квартири

Коли в Україні карантин був у самому розпалі, українці не поспішали купувати нерухомість, що логічно. Експерти кажуть, що у кризові періоди у населення змінюється готовність витрачати кошти. Аналітик  Максим пояснює, що вперше з 2015 року реальні доходи населення зменшилися. Тому більшість українців змушені різати свої поточні витрати і відкладати на невизначений термін великі покупки.

При цьому, ринок нерухомості зберігає стабільну картину по портрету покупця: більшість молоді сім’ї до 35 років (51%). Слідом категорія населення, хто поліпшує житлові умови, у віковій групі 36-55 років (37%), і потім вже інвестори 40-55 років (12%), — каже Максим.

 

Вы должны войти, чтобы оставить комментарий Войти

Место свободно