Податкові перевірки можуть повернутися під час карантину: як підготуватись бізнесу

Як підготуватись до перевірок і чого очікувати вразі прийняття закону №4101 від 15 вересня 2020 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень», яким передбачено скасування мораторію на проведення планових перевірок під час карантину


1142 19.10.2020 в 07:30


Податкові перевірки можуть
повернути під час карантину 

Законопроєктом №4101 передбачено скасування мораторію на проведення планових перевірок під час карантину, а не після його завершення, як є зараз.

Коли в країні запроваджувалися карантинні обмеження та пов’язані з цим заходи, ніхто не усвідомлював, як довго все триватиме і як це вплине на бюджет та економіку в цілому. Ситуація з обмеженнями затягнулася і це позначилося на дохідній частині бюджету. Тому, влада планує відмінити своє рішення щодо мораторію на планові податкові перевірки. 

Що це означає для бізнесу?

Ризик донарахування податкових зобов’язань при перевірці досить значний. Враховуючи, що обсяг ненадходжень до бюджету близько 11 млрд грн, податкові органи будуть робити все можливе і неможливе для збільшення обсягу надходжень. Тому потрібно починати готуватися вже сьогодні!

 

Вы должны войти, чтобы оставить комментарий Войти

Место свободно