Недобудови до Євро-2012 дофінансують?

В уряді готують рішення щодо погашення боргових зобов’язань та дофінансування об’єктів до Євро-2012


557 30.07.2020 в 08:27


Кабмін вирішує, що робити
з недобудовами до Євро-2012

В уряді готують пропозиції щодо погашення боргових зобов’язань та дофінансування програми з будівництва й реконструкції аеропортів та об’єктів спортивної інфраструктури, які готували до Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році в Україні.

Ринок оренди землі: почали діяти нові правила. Що відомо?

Про це повідомив міністр КМУ Олег Немчінов за результатами наради щодо вирішення проблемних питань, що виникли після проведення фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні.

«Підводячи підсумки, можна зазначити, що сьогодні: був напрацюваний алгоритм виходу із проблемної ситуації; визначені відповідальні особи із всіх залучених об’єктів; розпочалась підготовка пропозицій, що будуть внесені на розгляд уряду», — повідомив Немчінов.

Попит на ремонтні роботи зріс, а на матеріали знизився: чим цікавились українці в червні (ІНФОГРАФІКА)

Він зауважив, що необхідне проведення таких експертиз та аудитів на інфраструктурних об’єктах: інженерно-технічних, будівельних, технологічних, цінових, юридичних, фінансових.

«Ці результати будуть передані в Державне агентство інфраструктурних проектів для формування прогнозних обсягів фінансування, зокрема з урахуванням необхідності коригування проєктно-кошторисної документації, необхідних для завершення реконструкції та будівництва об’єктів, та введення їх в експлуатацію», — зауважив Немчінов.

Цена газа с 1 августа не снизится, могут появится проблемы с поставками газа — газсбыты 

Читайте также: ранее мы писали о секретах удачных сочетаний элементов декора в интерьере

Источник:
ukrinform
 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой:

Место свободно