305 регламент і перший крок до «промислового безвізу»: законопроект про будівельну продукцію схвалено Радою

Рада схвалила законопроект про впровадження в Україні регламенту ЄС про якість будівельної продукції


850 20.05.2020 в 07:01


Перший крок до «промислового безвізу»

Верховна Рада схвалила в першому читанні законопроект, який спрямований на впровадження в Україні регламенту Європейського Союзу про якість будівельної продукції.

За ухвалення відповідного законопроекту №2698 «Про надання будівельної продукції на ринку» проголосували 276 народних депутатів за необхідного мінімуму в 226 голосів.

Як зазначила у своєму виступі заступник голови парламентського Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк, з 2018 року в Україні скасовано обов’язкову сертифікацію будматеріалів, що призвело до появи на ринку не лише товарів низької якості, а й фальсифікату і підробок. Тому цей законопроект спрямований на виправлення даної ситуації шляхом впровадження європейських стандартів якості для будівельної продукції. 

«Свого часу Україна взяла на себе зобов’язання, які прописані в Угоді про асоціацію з ЄС, і в 56-му пункті прописана імплементація 305-го європейського регламенту і його впровадження на території нашої країни. Цей європейський регламент вводить обов’язок виробників декларувати технічні характеристики своєї продукції і нести відповідальність за товари, які містяться на ринку», — сказала вона.

 

Вы должны войти, чтобы оставить комментарий Войти

Место свободно